DIAKONIA MODLITWY WSTAWIENNICZEJ

Osoby odpowiedzialne: Anna Sajdak, Beata Tymoszuk

Dom Maryi formuje wstawienników, którzy razem z Maryją wstawiają się u Boga za tymi, którzy proszą o modlitwę. Wstawiennicy modlą się w intencjach złożonych w skrzynce s.o.s. a także posługują podczas Adoracji NS na Kopcu w każdy 3-ci piątek miesiąca o godz. 20:00. Jeśli potrzebujesz modlitwy wstawienniczej, skontaktuj się z nami poprzez zakładkę kontakt.

DIAKONIA MUZYCZNA

Osoby odpowiedzialne: Marta Nikiel, Agnieszka Rajda

Każde spotkanie, adoracje oraz Msze Święte z udziałem naszej wspólnoty uświetnia diakonia muzyczna. Dzieląc się swoimi talentami wokalno-instrumentalnymi prowadzą nas w głąb duszy, by poprzez śpiew i dźwięki gitar stworzyć przestrzeń do spotkania Pana.

DIAKONIA MODLITWY UWIELBIENIA FLAGAMI

Osoba odpowiedzialna: Aleksandra Nowicka-Wszołek

To diakonia skupiająca osoby, które w ekspresyjny sposób wyrażają chwałę dla Boga na wzór króla Dawida, który tańczył dla Pana. Flagi są także wzniesionymi sztandarami jak mówi

Ps 20:6 „w imię Boga naszego podnieść sztandary”

DIAKONIA MODLITWY OSŁONOWEJ

Osoby odpowiedzialne: Irena Woźnicka, Aneta Załuska

Modlitwa osłonowa to szczególna prośba skierowana do Boga o prowadzenie naszej spólnoty, opiekę Matki Bożej nad wszystkimi osobami należącymi do Domu Maryi a także wstawiennictwo za tymi, którzy prosili nas o modlitwę. W każdy wtorek o godz. 19:00 na Kopcu odmawiany jest różaniec w intencjach wspólnoty.

DIAKONIA SOCIAL MEDIA

Osoby odpowiedzialne: Jagoda Kurpiel

Komunikacją i reklamą w naszej wspólnocie zajmuje się grupa ds. mediów społecznościowych. Dzięki temu na bieżąco relacjonujemy nasze spotkania oraz informujemy o nadchodzących wydarzeniach – zarówno poprzez stronę, fun page jak i poprzez plakaty rozwieszone w okolicy Kopca.

DIAKONIA FINANSOWA

Osoba odpowiedzialna: Lucyna Madej

Nad zarządzaniem budżetem naszej wspólnoty czuwa skarbnik. Dzięki niemu możemy doposażać naszą wspólnotę w potrzebne sprzęty, przygotowywać spotkania przy kawie i ciastku oraz organizować wydarzenia i rekolekcje.

DIAKONIA MODERACJI

Członkowie: Marta i Grzegorz Ćwiertnia, Marta i Jacek Nikiel, Anna Sajdak, Karolina Kubarska

Diakonia Moderacji – inczej Rada Wspólnoty – to osoby odpowiedzialne za najważniejsze decyzje dotyczące wspólnoty. Wyznaczają oni kierunek działań, koordynują posługę i planują przebieg spotkań oraz wydarzeń wspólnotowych.